Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari suplimentare aferente lucr de montare const modulare din containere la Sc Gim nr.194-corp B
- Număr anunț
- DA23056038
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- ESTCON S.R.L. (CUI RO2596946)
- Cod CPV
- 44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.368,40 RON
- Valoare atribuită
- 32.368,40 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:31
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.368,40 RON
din 32.368,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro