Ofertă refuzată Cumpărare directă

Franco depozit achizitor in termen de maxim 5 zile de la primirea comenzii ferme emise de catre Spit

Număr anunț
DA23088786
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare finală
3.300 RON
Data publicării
21.05.2019 11:42
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.