Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TOPOGRAFICE

Număr anunț
DA23087746
Autoritate contractantă
COMUNA TAURENI (PRIMARIA TAURENI ) (CUI 5669325)
Furnizor / câștigător
CADASTRU TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 33950422)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.000 RON
Valoare atribuită
81.000 RON
Data publicării
21.05.2019 11:04
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.000 RON

din 81.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.