Ofertă acceptată Cumpărare directă

SILICON CERES.NEUTRAL TRANSPARENT 300ml

Număr anunț
DA23085206
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare atribuită
70 RON
Data publicării
21.05.2019 09:39
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70 RON

din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.