Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE SCHIMB ULEI . INLOCUIT FILTRU AER + POLEN.INLOCUIT STERGATOARE PARBRIZ + ROTI COMPLETE.

Număr anunț
DA23086778
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
AUTO DRIVE CENTER S.R.L. (CUI RO18219110)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,48 RON
Valoare atribuită
639,48 RON
Data publicării
21.05.2019 10:31
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,48 RON

din 639,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.