Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii arhivare documente
- Număr anunț
- DA23064490
- Autoritate contractantă
- Casa Corpului Didactic Prahova (CUI 2843744)
- Furnizor / câștigător
- PROFLEG STADUM SRL (CUI 31203633)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,53 RON
- Valoare atribuită
- 329,53 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:41
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
329,53 RON
din 329,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro