Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii schimbare filtre purificator apa microfiltrare si constatare Remediere defectiune

Număr anunț
DA23060282
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Normal nr.2 (CUI 29885369)
Furnizor / câștigător
WEAS TRADING SRL (CUI RO30506027)
Cod CPV
65100000-4 · Distributie de apa si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,96 RON
Valoare finală
394,96 RON
Data publicării
17.05.2019 09:10
Data finalizării
21.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.