Ofertă refuzată Cumpărare directă

Telefon fix fara fir Panasonic DECT KX-TG1611FXH, Caller ID, Black +boxe 2.0 Spacer

Număr anunț
DA23080323
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.722,60 RON
Valoare finală
1.722,60 RON
Data publicării
20.05.2019 14:33
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.