Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC Back-UPS ES 700VA 8 Schuko

Număr anunț
DA23086808
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE LAZAR" CORBU (CUI 28053064)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459 RON
Valoare atribuită
459 RON
Data publicării
21.05.2019 10:32
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459 RON

din 459 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.