Ofertă acceptată Cumpărare directă

Limitator de viteza de 45mm (cauciuc)

Număr anunț
DA23090383
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,64 RON
Valoare atribuită
638,64 RON
Data publicării
21.05.2019 12:43
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,64 RON

din 638,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.