Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIPIRIDAMOL ZENTIVA 25 mg X 30 COMPR. FILM

Număr anunț
DA23090546
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,86 RON
Valoare atribuită
244,86 RON
Data publicării
21.05.2019 12:49
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,86 RON

din 244,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.