Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diplome A4, carton

Număr anunț
DA23089345
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN TARNAVENI (CUI 4323527)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,40 RON
Valoare atribuită
394,40 RON
Data publicării
21.05.2019 12:03
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,40 RON

din 394,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.