Ofertă acceptată
Cumpărare directă
D001c Diploma absolvire a clasei pregatitoare
- Număr anunț
- DA23087897
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "TOMA CARAGIU"PLOIESTI (CUI 29169530)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,20 RON
- Valoare atribuită
- 63,20 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:09
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,20 RON
din 63,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro