Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BAUTURI

Număr anunț
DA23068346
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15900000-7 · Bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,80 RON
Valoare atribuită
507,80 RON
Data publicării
17.05.2019 14:31
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,80 RON

din 507,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.