Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet legume si fructe proaspete
- Număr anunț
- DA23098815
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
- Furnizor / câștigător
- GUZEL YURT SRL (CUI RO32705042)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.203,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.203,90 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:23
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.203,90 RON
din 1.203,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro