Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRAL - BROTHER DCP-L2500D INCARCARE CARTUS TONER BLACK ORIGINAL TN2320 2,6K ; V82564; V82569; V82

Număr anunț
DA23098217
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,75 RON
Valoare atribuită
28,75 RON
Data publicării
22.05.2019 11:04
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,75 RON

din 28,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.