Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn foc diverse esente tari diametru 100-500mm
- Număr anunț
- DA23095890
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "IORGU VÎRNAV LITEANU" LITENI (CUI 14079609)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS FOREST SRL (CUI RO22229189)
- Cod CPV
- 03410000-7 · Lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.500 RON
- Valoare atribuită
- 162.500 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 09:51
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162.500 RON
din 162.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro