Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEUSTEAN USTUROI GRANULAT FASOLE CONGELATA BANANE
- Număr anunț
- DA23095470
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
- Furnizor / câștigător
- DOCLAM SRL (CUI 17871661)
- Cod CPV
- 03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,26 RON
- Valoare atribuită
- 406,26 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 06:18
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,26 RON
din 406,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro