Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon Dialog 4422 VOIP
- Număr anunț
- DA23094617
- Autoritate contractantă
- Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.307 RON
- Valoare atribuită
- 2.307 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 15:41
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.307 RON
din 2.307 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro