Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date
- Număr anunț
- DA23088551
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
- Furnizor / câștigător
- PANCIU IT SRL (CUI 37420615)
- Cod CPV
- 50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:33
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro