Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare energie electrica pentru APIA Vrancea, Centrul Judetean si Centrele Locale

Număr anunț
DA23094462
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI RO34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.771 RON
Valoare atribuită
12.771 RON
Data publicării
21.05.2019 15:32
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.771 RON

din 12.771 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.