Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare energie electrica JT

Număr anunț
DA23093596
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare Calarasi (CUI 3796870)
Furnizor / câștigător
IMPERIAL DEVELOPMENT SRL (CUI 21571247)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.588 RON
Valoare atribuită
67.566 RON
Data publicării
21.05.2019 14:51
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.566 RON

din 33.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.