Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 7.5AH Borna F2 latime 6.35 mm) GEL PLUMB dim. 151x65x94mm ( BAT0214 )

Număr anunț
DA23099582
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,15 RON
Valoare atribuită
315,15 RON
Data publicării
22.05.2019 11:46
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,15 RON

din 315,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.