Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie carton alba A4 100 gr 500 coli top B4U AT3 IMP, Folie folii laminat laminare plastifiat plast

Număr anunț
DA40559447
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO25303840)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,74 RON
Valoare atribuită
206,74 RON
Data publicării
05.06.2026 08:43
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,74 RON

din 206,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.