Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP SORTAT 0-4 mm

Număr anunț
DA23098412
Autoritate contractantă
COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
Furnizor / câștigător
CAPITRANS SRL (CUI RO17097294)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
22.05.2019 11:10
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.