Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PELERINA PLOAIE RONY 2
- Număr anunț
- DA23097783
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI RO30118114)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42,02 RON
- Valoare atribuită
- 42,02 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:50
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42,02 RON
din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro