Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator de documente cu ADF Fellowes Automax 130c taiere in particule 130 coli P-4 (4680102)
- Număr anunț
- DA23097113
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287 RON
- Valoare atribuită
- 1.287 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:30
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.287 RON
din 1.287 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro