Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO 12 luni

Număr anunț
DA23094124
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.501 RON
Valoare atribuită
15.501 RON
Data publicării
21.05.2019 15:15
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.501 RON

din 15.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.