Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE LAPTOP

Număr anunț
DA23093762
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,59 RON
Valoare atribuită
2.098,59 RON
Data publicării
21.05.2019 14:58
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,59 RON

din 2.098,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.