Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHITANTIER A6 3 EX PERSONALIZAT CU PERFOR

Număr anunț
DA23093468
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 283 (CUI 10839515)
Furnizor / câștigător
NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,44 RON
Valoare atribuită
349,44 RON
Data publicării
21.05.2019 14:46
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 07:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,44 RON

din 349,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.