Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosoape Z, 2str, 150 foi

Număr anunț
DA23092925
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,40 RON
Valoare atribuită
302,40 RON
Data publicării
21.05.2019 14:24
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,40 RON

din 302,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.