Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Birou 12 digit Canon WS T1210

Număr anunț
DA23091450
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
211,77 RON
Data publicării
21.05.2019 13:22
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,77 RON

din 211,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.