Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale sanitare(consumabile medicale)- LOTUL 1 - COPII pentru DGASPC Iasi
- Număr anunț
- DA23087950
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI RO12321420)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 946,51 RON
- Valoare atribuită
- 946,51 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:11
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
946,51 RON
din 946,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro