Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA ALUMINIU

Număr anunț
DA23087793
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
Cod CPV
14721000-1 · Aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.381,08 RON
Valoare atribuită
1.381,08 RON
Data publicării
21.05.2019 11:06
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.381,08 RON

din 1.381,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.