Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR Desktop Lenovo Think Centre V530s SFF, Intel Core I3-8100 +MONITOR 18.5"

Număr anunț
DA23081703
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
VIASOFT TOTAL SRL (CUI RO17594501)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
20.05.2019 15:27
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.