Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARNE
- Număr anunț
- DA23092679
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,80 RON
- Valoare atribuită
- 467,80 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:15
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,80 RON
din 467,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro