Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biscuiti miere, apa plata, covrigei

Număr anunț
DA23101860
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Bacau (CUI 15370567)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,36 RON
Valoare atribuită
315,36 RON
Data publicării
22.05.2019 12:58
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,36 RON

din 315,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.