Ofertă refuzată Cumpărare directă

PIPER NEGRU MACINAT LA KILOGRAM

Număr anunț
DA23100957
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI RO15779023)
Cod CPV
15872100-2 · Piper (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare finală
73,40 RON
Data publicării
22.05.2019 12:28
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.