Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corn Boromir

Număr anunț
DA23100638
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
Furnizor / câștigător
KARINCOM SRL (CUI RO5444225)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,20 RON
Valoare atribuită
55,20 RON
Data publicării
22.05.2019 12:17
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,20 RON

din 55,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.