Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 1Iunie cu dulciuri pentru copii

Număr anunț
DA23098932
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare (CUI 3627455)
Furnizor / câștigător
ERMOSA S.R.L. (CUI RO20922099)
Cod CPV
15842310-8 · Bomboane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,43 RON
Valoare atribuită
917,43 RON
Data publicării
22.05.2019 11:26
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,43 RON

din 917,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.