Ofertă acceptată Cumpărare directă

rca Directia Publica Comunitara Judeteana De Evidenta A Persoanelor

Număr anunț
DA23101668
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA COMUNITARA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR (CUI 17169340)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470 RON
Valoare atribuită
470 RON
Data publicării
22.05.2019 12:52
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470 RON

din 470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.