Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANT UNIVERSAL (BIOXEL) 5L pentru CIA Olteni

Număr anunț
DA23101604
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172 RON
Valoare atribuită
172 RON
Data publicării
22.05.2019 12:50
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172 RON

din 172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.