Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extinderea retelei de oxigen medical la nivelul blocului operator

Număr anunț
DA23099756
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI RO15652630)
Cod CPV
44161110-0 · Retele de distributie a gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.450 RON
Valoare atribuită
8.450 RON
Data publicării
22.05.2019 11:51
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.450 RON

din 8.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.