Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU MOTOCOSITORI

Număr anunț
DA23096444
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,50 RON
Valoare atribuită
660,50 RON
Data publicării
22.05.2019 10:09
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,50 RON

din 660,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.