Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat
Mikrozid
- Număr anunț
- DA23095809
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.094 RON
- Valoare atribuită
- 2.014 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 09:48
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.014 RON
din 2.094 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.