Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETADINE SOL. 120 ML, GLICERINA BORAXATA CU NISTATIN, SUDOCREM CREMA ANTISEPTICA

Număr anunț
DA23094551
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ELMA-FARM S.R.L. (CUI 2316833)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,30 RON
Valoare atribuită
230,30 RON
Data publicării
21.05.2019 15:38
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,30 RON

din 230,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.