Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPROFILARE A STRAZII VALEA RODINI DIN LOCALITATEA SABISA - UAT SEINI
- Număr anunț
- DA23075379
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Furnizor / câștigător
- POMPIERU SRL (CUI 11817922)
- Cod CPV
- 45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.200 RON
- Valoare atribuită
- 21.200 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:46
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.200 RON
din 21.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro