Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET FURTUNE VENTILATIE PT. OXYLOG 3000

Număr anunț
DA23085332
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
44618340-0 · Capace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.401,66 RON
Valoare atribuită
3.401,66 RON
Data publicării
21.05.2019 09:43
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.401,66 RON

din 3.401,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.