Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii achiziții publice CONSTRUIRE DISPENSAR UMAN ÎN SATUL VALEA MARE, COM. BĂLILEȘTI, JUD. ARGEȘ
- Număr anunț
- DA23069128
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALILESTI (CUI 4122124)
- Furnizor / câștigător
- IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 15:47
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro