Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUB HARTIE ALB + SUPORT 9X9

Număr anunț
DA23092447
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GORJ (CUI 13596682)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,20 RON
Valoare atribuită
88,20 RON
Data publicării
21.05.2019 14:07
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,20 RON

din 88,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.